środa, 31 marca 2010

kolczyki

To moja ostatnia praca. Kolorowe kolczyki wykonane z filcu.


peleryna

Kolejna rzecz zrobiona na drutach. Peleryna na specjalne zamówienie. Zgadnijcie kogo? Tak, tak mojej córki ;-) Idealna na wiosnę


kolejna czapka

Jakoś ostatnio same czapki robię. Tę czapkę zrobiłam jakiś czas temu, jak było jeszcze zimno, ale jakoś nie udalo mi się wcześniej jej pokazać. Zrobiona na grubych drutach i z bardzo grubej wełny, miła i ciepła.


zrobiona oczywiście dla córci ;-) mój syn jakoś nie pali się do noszenia tego co mama zrobi. Dzieciaki twierdzą, że kształtem przypomina koronę.

wtorek, 30 marca 2010

Tym razem czapka na wiosnę

Zrobiłam 2 takie czapki, jedną dla siebie drugą dla mojej córci. Niestety została tylko ta Córci, moja w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła w trakcie zakupów w centrum handlowym. Czapka zrobiona z myślą o wiośnie, wesoły "zosiowy" kolor i przewiewny ścieg. Wykonana jest na szydełku ;-)
Szkoda, że moja wyparowała :-(

Śpiworek

Postanowiłam odświeżyć swoją znajomość z drutami. Zrobiłam mały prezent dla mojej siostrzenicy. Niestety szybko zapomniałam jak małe dzieci szybciutko rosną i to co zrobiłam jest w zasadzie "na styk". Cóż nauczka na przyszłość ;-)